Yasal uyarı

Glutensiz yaşamını paylaş
Diğer çölyaklılara faydalı olmak için bir şeyler yaz!
Hemen başla!

İşbu sitede yer alan bilgiler, hiçbir şekilde gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek sağlık hizmeti verilmemekte olup bu vesile ile teşhis ve tedavinin mutlaka doktor tarafından yapılması gerektiği vurgulanmaktadır. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmadığı gibi tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir.

Herhangi bir ticari kaygı taşımayan https://www.colyakhastaligi.com/ uzantılı işbu sitede ziyaretçilerini aydınlatma amacıyla açılmış Sağlıklı Yaşam Merkezlerinde ve kliniklerde yapılan işlemler ile ilgili ön bilgiler yayınlamaktadır.

Hiçbir şekilde gerçek bir muayene, teşhis ve tedavinin yerine geçecek sağlık hizmeti verilmemekte olup bu vesile ile teşhis ve tedavinin mutlaka doktor tarafından yapılması gerektiği vurgulanmaktadır. Bu sayfalardaki bilgiler, konu ile ilgili bir uzmanla görüşmenin ya da muayenenin yerini tutmadığı gibi tüm hastalar için geçerli bir uygulama rehberi değildir.

Bu sitedeki bilgilerin hastaların tanı ve tedavisi amacı ile kullanılması mümkün değildir. İşbu site içeriğinin bu amaçla kullanımından doğacak tüm sorumluluk ziyaretçiye ait olup bu siteyi ziyaret edenlerin bu uyarıları kabul ettiğini varsayılmaktadır.

Bu sitede verilen bilgiler, kullanıcıların bilimsel tecrübeleri ve tıbbi bilgilerini içermektedir. Burada verilen bilgilere dayanarak başkaları tarafından uygulanan tedaviler konusunda hiçbir sorumluluk kabul edilmez. Burada verilen bilgiler, tıbbi bir uygulama, tedavi ya da ameliyat için yol gösterici ya da dayanak olamaz.

Ehli olmayan kişilerin buradaki bilgilerden yararlanarak uygulayacakları girişimlerin sonuçlarından ve bu sitedeki bilgilerin yanlış anlaşılmasından veya yanlışlığından ve buna bağlı olarak doğabilecek mağduriyetten https://www.colyakhastaligi.com/ sitesi sorumlu değildir. Hakkında bilgi verilen tüm tedavi ve cerrahi işlemler, hastane ortamında ve steril ameliyathane şartlarında doktor tavsiye ve gözetiminde yapılması gereken işlemlerdir.

Bu sitede yer alan tüm bilgi, yorum ve görüntüler kişileri bilgilendirme amaçlı yazılmış olup hiçbir şekilde yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca sitede yayınlanan reklamlar ve reklamların yönlendirdiği siteler hakkında https://www.colyakhastaligi.com/ sitesi hiçbir şekilde garanti vermemektedir.

Sitenin bazı bölümlerinde, bazı markalardan ve ürünlerden bahsetmek gerekmiştir, bu gibi bahisler, tüm alternatifleri ile birlikte ve sadece gerekli yerlerde yapılmış olup kesinlikle herhangi bir reklam ya da tavsiye amacı taşımamaktadır.

Sitede adı geçen hiçbir firma ile ortaklığı ya da sponsorluk ilişkisi bulunmamaktadır. Sitede, tüm uygulama ve medikal cihazlar hakkında bilgi verilirken mümkün olduğu kadar, o uygulama, ameliyat ya da medikal cihazın tüm alternatifleri hakkında da bilgi verilmeye çalışılmıştır.

Tüm yazılar sık sık güncellense ve tüm alternatifler hakkında bilgiler verilse de bu sitede verilen bilgilerin tamamıyla güncel ve eksiksiz olduğu garanti edilemez. Site ziyaretçilerinin çevrimiçi/çevrimdışı ya da e mail yolu ile sormuş olduğu sorulara sadece genel şekillerde cevap yazılmaktadır. Sorulara cevap olarak reçete yerine geçebilecek ilaç tavsiyesi yapılmadığı gibi ilaç ismi de verilmemektedir. Kaldı ki bu cevap ve bilgilendirmelerin doğruluğu da garanti edilmemektedir.

Site içeriği sürekli güncelleştirilmeye çalışılmakta olup yine de sitedeki hiçbir yazının tam ve eksiksiz olduğu garanti edilmemektedir. Sitedeki herhangi bir konu hakkında daha geniş bilgi sahibi olmak için bir uzman doktora başvurmanız gerekmektedir.

Sitede yer alan bilgi, fikir ve uygulama bilimsel gelişmelere paralel olarak değişebilmektedir. Sitede yer alan bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden bilgilerin ziyaretçiler tarafından doktorlarına danışarak kontrol edilmesi gereklidir.

https://www.colyakhastaligi.com/ internet sitesine ait olan işbu internet sitesinin tüm hakları saklıdır. İzin olmaksızın siteden kopya yapılamayacağı gibi kopyaların kullanımından da https://www.colyakhastaligi.com/ internet sitesi sorumlu tutulamaz.

Site ziyaretçileri, siteyi kullanmaya başladıklarında yukarıda yazanları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılır.