Tedarikçi Başvuruları

Glutensiz yaşamını paylaş
Diğer çölyaklılara faydalı olmak için bir şeyler yaz!
Hemen başla!
Bu kategori glutensiz ürünlerin üretimini, ticaretini, satışını veya pazarlamasını yapan tedarikçiler için açılmıştır.

Tedarikçilerimiz bu kategori altında ürünleri için en az bir adet görsel eklemek şartı ile satış veya tanıtım konusu açıp forum üyelerine bu glutensiz ürünlerin satışını veya tanıtımını yapabilirler.

Gerekli şartları taşıyan tedarikçilere “Forum Tedarikçisi” ünvanı verilerek kategori içerisinde her türlü satış ve tanıtım konusu açmaları için yetki verilecektir.

Gerek tedarikçilerin gerekse üyelerin her türlü hak ve hukukunu korumak forum yönetiminin garantisi altındadır. Gerekli şartları taşımayan tedarikçiler için bu yetki verilmeyeceği gibi sonradan bu şartları kaybeden, forum kurallarına uymayan veya forum üyelerini mağdur eden tedarikçilerimiz forumdan uzaklaştırılacaktır.

Bunun haricinde; üyelerimiz forum tedarikçileri hakkında her zaman şikayet ve teşekkür konusu açabilecektir. Şikayet konuları sonrasında gerekli karar forum yönetimi tarafından verilecektir. Üyeleri mağdur eden tedarikçiler forumdan uzaklaştırma ile cezalandırılacaktır. Böylelikle üyelerimizin mağduriyet yaşamalarının önüne geçilecektir.

Tedarikçilere ve üyelere böyle bir kategori ile hizmet etmemizin hiçbir maddi kaygı taşımadığını bilmenizi isteriz. Ne şimdi ne de daha sonra forumumuz tedarikçilerden herhangi bir ücret talep etmeyecektir. Tek amacımız çölyak hastalarına faydalı olabilmek ve herkesi tek çatı altında toplayabilmektir.

Forum tedarikçisi olmak isteyen üyelerimiz gerekli bilgi ve belgelerle birlikte colyakhastaligi.com@gmail.com iletişim adresinden veya admin ile iletişime geçerek bizlerle iletişim kurabilirler.