Seferoğlu Glutensiz' e Teşekkürüm Var

Glutensiz yaşamını paylaş
Diğer çölyaklılara faydalı olmak için bir şeyler yaz!
Hemen başla!

Zeynep

Moderatör
9 Ara 2019
13
17
6
Kars
Merhabalar.. Uzun yıllardır Çölyak hastasıyım. Glutensiz beslenmeye ne kadar alışsanız da o eski tadı arıyorsunuz bazen. Ama aynı tadı bulamayacağınızı kabullenip tadı en yakın olanı sevmeye çalışıyorsunuz. Seferoğlu Glutensiz'in ürünleriyle tanıştıktan sonra eski tadı aramaz oldum. Ürünleri çok lezzetli ve gerçekten Çölyak' tan önce tükettiğim ürünlerle çok benzer. Hatta çok benzer olduğu için glutenli olduğunu düşünüp çocuklarına yedirmeyen ebeveynler bile oluyormuş. Tabi fırın bire bir glütensiz ürünlerle çalıştığı için çapraz bulaşma riski dahi yok. Ben kendi kullandığım bir kaç üründen bahsetmek istiyorum. Fikir olması adına deneyimlemediğim ürünlerin resimlerini de paylaşacağım. Ben öncelikli olarak çiçek ekmeğini denedim ve çok beğendim. Lavaş ekmeği ve baton ekmekleri de çok güzel. Glutensiz Simitlerini de severek tüketeceğinizi düşünüyorum. Ama tabi en çok kuru pastalarını beğendim inanılmaz lezzetliydi. Bizi bu lezzetlerden mahrum bırakmadıkları için Seferoğlu Glutensiz' e çok teşekkür ediyorum.👏

IMG_9702.jpgIMG_9703.jpgIMG_9704.jpgIMG_9705.jpgIMG_9707.jpgIMG_9708.jpgIMG_9709.jpgIMG_9710.jpgIMG_9711.jpg

• Like
Tepkiler: admin