Migros Glutensiz Reyonunda Neler Var?

Glutensiz yaşamını paylaş
Diğer çölyaklılara faydalı olmak için bir şeyler yaz!
Hemen başla!

senaa

Yeni üye
9 Ara 2019
16
7
6
Kars
Merhabalar. Bugün Kars MMM Migros' ta gezindim. Sizler için buradaki glutensiz reyonun resimlerini çektim. Genel olarak her gittiğimde Ege glutensiz ekmek, Ada glutensiz ekmek bulunuyor . Ben ikisinin tadını da çok beğeniyorum. Lezzetleri birbirinden farklı ama ikisininde kendine has bir lezzeti var. Uzun süre aynı ekmeği kullanınca sıkılıyorum ve değiştirme ihtiyacı duyuyorum. Yani bazen Ege markayı kullanıyorum bazen de Ada markayı kullanıyorum bazen de evde kendi ekmeğimi kendim yapıyorum. Değişiklik iyi geliyor açıkçası bana :) Tost makinesinde ısıtmayı unutmayın ama. Sıcak sıcak çok daha lezzetli oluyor.
Eti Pronat ürünleri de mutlaka oluyor Migroslarda. Kakaolu bisküvisi ve kekleri favorilerimden:love: Ama benim asıl vazgeçilmezim Ada markasının glutensiz kurabiyeleri. Hele bir de kahvelisi var ki arkadaşlar bayılıyorum lezzetine. Denemeyen varsa lütfen çayınızın veya kahvenizin yanına deneyin.
Makarna olarak genelde burada Arbella ve Barilla markaları bulunuyor.. Açık söylemek gerekirse ben iki markanın makarnasını da beğenmedim. Pişirmesi de çok zor üstelik. Her aldığımda makarna yemek işkenceye dönüyor. Ben makarna olarak Nuh'un Ankara' nın glutensiz makarnasını beğeniyorum. Migsroslarda bulunuyor aslında ama Kars Migros'ta hiç olmuyor arkadaşlar.
Sizler için resmini de paylaşıyorum :)
IMG_4240.JPG
IMG_4239.JPG

• Like
Tepkiler: admin